понеділок, 21 грудня 2020 р.

Літературна карта Лондона: слідами Шерлока Холмса та Ебенезера Скруджа

Бажаєте пройти слідами Шерлока Холмса, Місіс Делловей, Доріана Грея та інших відомих персонажів, чиї книжкові історії розвивалися у Лондоні? Тепер маєте таку нагоду: створили літературну карту британської столиці. Про це розповідав сайт The Telegraph.
Художник на ім’я Декс та дизайнер інтер’єрів Анна Берлс створили карту Лондона, що складається з імен літературних персонажів. Імена розташовані не у довільному порядку, а у місцях, які найбільше асоціюються з відповідними персонажами. На мапі можна побачити імена відомих героїв як давніх творів, так і сучасної літератури. 
Ідея карти виникла, коли Анна і Декс працювали над колекцією творів мистецтва в контексті літературного Лондона. «Тижні досліджень пішли на пошуки персонажів. Безліч романів стосувалися Лондона, тож ми намагалися вибирати та інтерпретувати обрані імена».
«Персонажі відомі і безславні. З дивовижними або з блискучими прізвиськами… Кожен герой був зображений у тому куточку міста, де любив бродити найбільше…», – кажуть творці мапи.
Серед відомих персонажів тут можна побачити Шерлока Холмса, чиє ім'я знайшло своє місце на вулиці Бейкер-стріт, місіс Деллоуей – в районі міста Мейфер, Доріана Грея – поблизу станції Лаймхаус, низку персонажів Чарльза Діккенса і багато-багато інших. Загалом в основу карти лягли 250 творів.
Перший варіант мапи був створений у 2012 році. Нещодавно митці доповнили його.
Джерело: starylev.com.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар