понеділок, 9 грудня 2019 р.

Розірви коло насильства!


Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу з 25 листопада до 10 грудня активізують свої зусилля заради об'єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства. 
Цього року Міністерство соціальної політики у співпраці з UNFPA Україна у рамках програми «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», яка реалізується за підтримки урядів Великої Британії, Канади та Естонії, розпочало нову хвилю кампанії: «Розірви коло». Ціль кампанії: підвищити нетерпимість суспільства до домашнього та гендерно зумовленого насильства. 
В рамках інформаційної кампанії, у новому відеоролику «Розірви коло»  демонструється, як із покоління в покоління герої передають один одному сувій, що символізує усталені виправдання насильства у формі українських прислів'їв та приказок. Такий зв'язок крізь час поколінь підкреслює укоріненість проблеми. 
Зазначимо, що детальну інформацію про кампанію «Розірви коло» ви можете отримати на сайті https://rozirvykolo.org

Немає коментарів:

Дописати коментар