вівторок, 15 січня 2019 р.

Корисні сайти для підготовки до ЗНО-2019

Проходження зовнішнього незалежного оцінювання є обов’язковою умовою вступу до вищого навчального закладу. Щорічно, з відкриттям процесу реєстрації для тестування, в Україні спостерігається справжній ажіотаж. Не дивно, адже випускники мріють потрапити до хороших ВНЗ, бажано на державну форму навчання. Батьки абітурієнтів прагнуть цього ще більше, якщо бути чесними.
Підготовка до ЗНО-2019 уже розпочалась. Хтось посилено займається з репетиторами, хтось – самостійно штудіює обрані предмети. Що важливо для одних і других – це постійно бути в курсі змін. Ця підбірка сайтів допоможе слідкувати за новинами, пройти минулорічні тести ЗНО онлайн, а також “підтягнути” знання з деяких дисциплін.
1. http://testportal.gov.ua/ – сайт Українського центру оцінювання якості освіти
Тут є пов’язані з ЗНО нормативні документи, графік проведення ЗНО, інформація про пробне ЗНО, програми предметів, контактні дані регіональних центрів та, зрештою, уся офіційна інформація для учасників та їх батьків. Безперечно,корисний для підготовки до ЗНО-2019 сайт.

2. http://osvita.ua/test/ – освітній портал
Розділ порталу Освіта.ua, що присвячений питанням підготовки до ЗНО-2019. Тут зручно слідкувати за новинами, можна знайти багато інформації щодо минулорічних тестувань, а також спілкуватись з іншими відвідувачами сайту у коментарях до статей. На період підготовки до ЗНО варто поставити цей ресурс собі у закладки.
3. http://zno.osvita.ua/ – тести ЗНО онлайн
Сайт для проходження тестів ЗНО онлайн, створений освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua. Тут розміщені тести, що складались абітурієнтами під час ЗНО та пробного ЗНО 2009-2015 років. Правильні відповіді та пояснення додаються. Досить практичний і зручний ресурс для підготовки до ЗНО-2019.
4. http://vstup.info – інформація про вступні кампанії
Сайт з інформацією про вступні кампанії до ВНЗ. Матеріали щодо вступної кампанії 2019 року ще тільки готуються, зате є деталізований архів за 2008-2016 років. Результати можна шукати двома способами: територіальний пошук та пошук за алфавітом. При цьому, щоб знайти результати конкретної особи, потрібно пройти шлях від назви ВНЗ до спеціальності, на яку подано документи.
5. http://abit-poisk.org.ua/ – інформація про вступні кампанії
Ще один сайт для пошуку результатів вступних кампаній. Цей ресурс використовує інформацію з http://vstup.info, однак ми подаємо його окремим пунктом списку через зручніший, порівняно з попереднім сайтом, пошук. Результати абітурієнта тут можна знайти не тільки за вищим навчальним закладом, але й за прізвищем, роком вступу або балом атестата. Ще тут можна прорахувати ймовірність вступу на бажану спеціальність в обраному ВНЗ. Корисний сайт у підготовці до ЗНО-2019.
6. www.ed-era.com – безкоштовні онлайн-курси
Онлайн-платформа, яка допоможе “підтягнути” знання з деяких предметів (всього їх 7) шляхом проходження онлайн-курсів. Тем тут, поки що, небагато, але подані вони у цікавому інтерактивному форматі і, що важливо, – безкоштовні. Автори залишили можливість віддячити проекту матеріально в кінці курсу. Ресурс вартий того, щоб бути у закладках не тільки в учасників ЗНО, але й тих хто цікавиться якісною самоосвітою.
7. www.phoenicis.com.ua – матеріали для підготовки до ЗНО
Ще один сайт для підготовки до ЗНО-2019. Тут можна знайти корисні матеріали з української мови та літератури, англійської мови та історії України. Перевірити знання допоможуть інтерактивні тести. Досить зручний та сучасний ресурс.
Бажаємо вдалого тестування та успішних студентських років! 
Джерело: kolizhanka.com.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар