неділя, 22 березня 2020 р.

#ЧитайВдома. Згадайте дитинство – почитайте разом з власними дітьми!

Шановні дорослі! Ви пам’ятаєте, які книжки ви читали в дитинстві? Багато з них вже не перевидаються нині, але у вас є можливість  згадати дитинство, читаючи їх в електронному вигляді  разом з дітьми. Ласкаво просимо у світ казок та пригод!


Сід Флейшман, «Чудесна ферма МакБрума»
Хитрий землеторговець хотів надурити бідного фермера, продавши його родині непридатну для господарювання ділянку землі. Але згодом він не раз пошкодує, що випустив з рук таку незвичайну землю…
Яків Жарко, «Гарно в нашому садочку»
Віршики для малят: «Садочок», «Бджілка», «Вишенька», «Горобчики», «Котик» та інші.

Міра Лобе, Вера Ферра-Мікура, «Бабуся на яблуні»
До книги входять повісті двох австрійских письменниць: Міри Лобе та Вери Ферри-Мікури. Повість «Бабуся на яблуні» розповідає про хлопчика, який вимріяв собі найкращу в світі бабусю. «Пригоди Кудлатика» - повість про песика, що загубився, але знайшов нову родину. «Дванадцятеро - не дюжина» - про те, як гарно й цікаво мати велику родину. «Валентин, що свистить у травнику» - про дивовижного чоловіка, який отримував все, що захоче, свиснувши. Зокрема й людей собі для спілкування.


Карел Чапек, «Казки для Дарочки»
Казки видатного чеського письменника про пригоди грайливого цуценяти.

Василь Бережний, «Дем'янко-Дерев'янко»
Славні хлопці Головань і Рукань! Люблять вони майструвати. А вже як змайструють що, то тільки дивись. І от після поїздки до Києва запало їм у думку змайструвати електронного робота... Більше цікавих книжок ви зможете знати на сайті «Читанка»  

Немає коментарів:

Дописати коментар