середа, 19 грудня 2018 р.

ТОП-7 книг, якi варто читати напередоднi новорiчних свят

Новорічний настрій приносить нам набагато більше щастя та натхнення, ніж саме свято. І це відчуття приходить задовго до 31 грудня. Влаштовуйтеся зручніше, заварюйте чай чи какао, вкривайтеся ковдрою та насолоджуйтеся чарівним затишком. ГУРТ підібрав для вас вісім книжок, які зроблять вечори напередодні свят теплішими.
Фенні Флегг. «Різдво і червоний кардинал»
На початку книги головний герой Освальд дізнається про страшний діагноз і вирішує провести останні дні не в запилюженому Чикаго, а в маловідомому поселенні Загублений струмок. Саме в цьому місці з дивними звичаями Освальд святкуватиме своє останнє Різдво, напередодні якого починають коїтися чарівні речі, що змінюють життя головного героя і місцевих мешканців. 
Джон Грішем. «Різдво з невдахами»
Якщо ви полюбляєте різдвяні комедії, ця книга саме для вас. У ній розкривається метушня людей перед святами – стільки усього треба зробити: купити подарунки, спланувати святковий вечір, прикрасити будинок. У цій кумедній історії автор висміює традиції святкування новорічних свят, але після прочитання «Різдва з невдахами» відразу згадуються ті емоції, які охоплюють нас перед Новим Роком. Тому, якщо вас ще не відвідало відчуття святковості, відкривайте цю книгу й вперед.
Річард Пол Еванс. «Різдвяна скринька»
Ця історія нагадує нам про сімейні цінності. Автор розповідає про молоду родину та їхній переїзд до старовинного будинку вдови Меріанн Паркін напередодні Різдва. Атмосфера сімейного тепла, затишку та святкових турбот подарує неймовірне відчуття щастя. Крім того, на вас чекає таємниця, яку приховує місіс Паркін. 
Сара Едісон Аллен. «Цукрова Королева»
Історія про Джозі Сірріні, яка мешкає в невеличкому містечку, доглядаючи за своєю мамою. Її основна розвага – закритися у себе в гардеробній та читати романи про кохання. Але життя дівчинки змінюється, коли в її сховку опиняється така собі Делла Лі Баркер, яка вимагає у героїні допомоги в своїх романтичних справах. У книзі є місце містиці, сімейним проблемам і святковій атмосфері. Історія ніби пахне першим снігом та новорічним настроєм. Тож беріть до рук «Цукрову королеву» й починайте своє свято просто зараз. 
Микола Гоголь. «Вечори на хуторі поблизу Диканьки»
Ця книга давно відома усім поціновувачам творчості Миколи Гоголя. Тож чому не згадати її напередодні Нового Року? Пропонуємо перечитати цю історію, сповнену зимовою казкою, чаклуваннями, коханням та українськими традиціями, ще раз. 
Донна Ванлір. «Різдвяні туфлі»
Ця книга відрізняється від усіх попередніх. Сумна різдвяна історія розповідає про двох різних людей, чиї долі перетнулися одного разу на Святвечір. У кожного своя історія, кожен хоче вирішити власні проблеми. Якщо ви досі не знаєте, як пара туфель може змінити життя, то ця книга для вас. 
Чарльз Діккенс. «Різдвяні історії»
Ще одна книжка з дитинства, яка дихає морозом та Різдвом. Це подекуди смішні, інколи сумні та все ж таки чарівні казки для дорослих. Не просто інша версія класичних англійських різдвяних «історій з привидами», а книга з глибоким психологізмом. Тож «Різдвяні історії» – не тільки емоційна насолода, але й розумова.
За матеріалами www.gurt.org.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар