понеділок, 19 червня 2017 р.

Лист Ганни Світличної

Григорій Данилович Говоруха, житель села Привовчанське, солдат-ветеран Другої світової війни – працював у колгоспі обліковцем, був визнаним майстром столярних робіт, завідував сільським будинком культури. А ще він був непересічною людиною – знався, мало того, був закоханий у поезію, сам був автором численних віршованих рядків. І хоча не довелось йому за життя видати хоча б одну власну книгу віршів, він завжди відгукувався віршами на визначні події, викладав свої неординарні думки про великих людей. Помер у 2001 році.
Його син – Леонід Григорович Говоруха, також талановита людина. Як і свого часу батько, пише чудові вірші. Батько передав йому у спадок найдорожче: любов до рідного краю, до Батьківщини, поетичний дар та філософське осмислення світу. 
Переглядаючи архіви батька, Леонід Григорович натрапив на лист, власноруч написаний його батькові Ганною Світличною, відомою павлоградською поетесою, ім’я якої носить Павлоградська центральна міська бібліотека. Свого часу Григорій Данилович Говоруха, написав поезію «Чому чорти мені приснились?» і надіслав її Ганні Світличній. Йому цікаво було взнати думку поетеси на свою творчість. Бібліотека пропонує всім павлоградцям познайомитися з цим листом-відповіддю. Оригінал цього листа тепер буде зберігатися в нашій бібліотеці.

А ми дякуємо Леоніду Григоровичу Говорусі за подарований раритет.

Немає коментарів:

Дописати коментар